Od ponad 50 lat działalności wysyłaliśmy na wczasy, wycieczki, obozy młodzieżowe i kolonie spore rzesze turystów. Wielu z nich to stali klienci, którzy jako dzieci jeździli z nami na kolonie, a obecnie jako dorośli w dalszym ciągu korzystają z usług naszego biura. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji wycieczek turystyczno-krajoznawczych preferując poznawanie atrakcyjnych zakątków naszego kraju. Organizujemy wyjazdy na wczasy letnie i zimowe dbając o wysoką jakość świadczeń i konkurencyjne ceny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wzbogacamy naszą ofertę o coraz nowe kierunki wyjazdów, zarówno krajowych jak i zagranicznych.
Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie turystów zapewniamy komfortowe autokary i doświadczonych kierowców. Obsługę przewodnicką naszych wycieczek stanowią wyłącznie licencjonowani przewodnicy i piloci.
Jesteśmy wieloletnim członkiem Dolnośląskiej Izby Turystyki. Posiadamy koncesję organizatora i pośrednika turystyki. Naszymi atutami są: wiarygodność i doświadczenie. Propozycje wycieczek i wczasów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Zapraszamy do korzystania z usług naszego biura.

Poznajemy Najpiękniesze Kościoy Dolnego Śląska
Lekcje historii i botaniki w terenie
Plan Wycieczek na 2018/2019