19 października 2018r. w Sali Balowej Zamku  „Książ” odbyła się Konferencja dla Kobiet pt. „Środowisko a nowotwory” zorganizowana przez Stowarzyszenie Pro – Femina, którego prezesem jest Pani Ewa Kwaśny.  W organizacji ww. konferencji jednym z partnerów „Pro  – Feminy” była Komisja Fotografii Krajoznawczej O/PTTK w Wałbrzychu.
 Konferencja obejmowała wykłady prowadzone przez dr n. med. Romana Szełemeja, dr n. med. Pawła Pykę oraz dr n .med Andrzeja Szymczyka. Część artystyczna to pokaz mody firmy „Słowiański Jedwab” Estery Grabarczyk ilustrowany muzyką  Vivaldiego i kwietnymi diaporamami 4 pory roku Krystyny Kosińskiej członka Komisji Fotografii Krajoznawczej O/PTTK w Wałbrzychu.

Wszyscy uczestnicy Konferencji otrzymali Kalendarz „Pro Feminy” na 2019 r., do którego zdjęcia wykonali członkowie Komisji Fotografii Krajoznawczej O/PTTK w Wałbrzychu: Kazimierz Szymela, Barbara Ziółkowska, Alek Ziółkowski, Andrzej Staniewicz, Piotr Sadoczyński, Krystyna Kuriata oraz Waldemar Kałasznikow.

Kategorie: Fotorelacje